top of page

Şehirler arası Nakliye

İZMİR Özbek Şehirler Arası Nakliyat

izmir Şehirler Arası Nakliyat sigortalı nakliyat garantisi ile nakliye fırsatı sunuyoruz. izmir genelinde sigortalı evden eve nakliye hizmetini en iyi sunan izmir Nakliyat firmayız. Bizim işimiz evinizi taşıma esnasında sıfır sorunsuz ve stressiz şekilde taşınmanızı sağlamaktır. Sizler de sorunsuz ve kaliteli taşınma hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Ekspertiz hizmetini ücretsiz sunuyoruz. İzmir Nakliyat ile sigortalı nakliyatın tadını çıkartın eşyalarınız güvende artık emin ellerde. izmir iZMİR Şehirler Arası Nakliyat evinizi mi taşıyacaksınız? Yanınız da ki telefona elinizi uzatmak kadar çok kolay artık. Bizleri arayın bizler her şeyi düşündük ve ekibimizi kurduk. İstediğiniz her hangi bir saatte bizi aramanız yeterli bizden fiyat öğrenebilir ve ücretsiz ekspertiz hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Evinize gelir eşyalarınıza ekip arkadaşlarımız tarafından bakılır ve hazırlıklarımıza başlarız.

İzmir  Şehirler Arası Nakliyat

Nakliyat günü için eşyalarınıza uygun araç ve eşyalarınız için malzeme çantası söküm ve monte işleri için ekipmanlarımız ile evinize geliriz.  izmirŞehirler Arası Nakliyat  sektörümüz müşterilerimizin memnuniyetini  her daim ön sırada tutmakta. izmir Nakliyat yeni çağın getirmiş olduğu teknolojilerden faydalanarak müşterilerine sunduğu hizmetten öncelikle hem mutlu hem de kalitesini duyurmakta. Memnun bırakılan her müşteri bizlerin reklamıdır. Bakış acımız müşteri memnuniyetine dayalı ilerlediğimiz için her zaman kaliteli ve memnuniyetli işlere imza atmaktayız.

Sektörü üzerinde çalışan izmirNakliyat asansörlü sistem ile zaman kaybına son veriyor. Hem de yeni evinize kısa zaman içerisinde değerli eşyalarınızı yerleştiriyoruz. Hızlı temiz pratik düzenli çalışan ekimiz ile hizmete sınır tanımıyoruz. izmir  Nakliyat firmamız çalışanlarını özenle seçiyoruz ve sadece bu iş üzerine uzman personel ekibimiz ile çalışıyoruz. Firma olarak araçlarımız kapalı kasa kamyonlar kullanmaktadır.

Kamyonlarımız son sistem hava süspansiyonlu (körüklü)dür makaslı değildir. Birinci Sınıf ekipman ile çalışmaktayız. Paketlemelerde balonlu naylon, koli, havalı naylon, koli bandı gibi malzeme kullanmaktayız. Eğer yüksek katlarda oturmaktaysanız eşyalarınızı asansörlü sistem ile taşımaktayız. Artık eşyalarınız hasar görme olasılığı gibi bir durumlar karşı karşıya kalmayacak. izmirEvden Eve Nakliyat güvencenin adresidir. Sizlerde kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız izmirNakliyat ile çalışmalısınız.

Eşyalarınızı kamyonumuza yüklemeden önce mutlaka doğru sarıldığından emin oluruz. Mobilyalarınız için kullandığımız paketleme malzemelerimiz nakliye için kullanılan battaniye, kraft kağıt, streç ve balonlu naylon çeşitleri ile eşyalarınız güvenli şekilde sararız. Mobilyalarınızı paketlemeden önce sökülebilecek parçalarını sökeriz ve parçaları tek parçalar halinde paketleriz. Özellikle mobilyalarınızın ayakları sökülebilen tür ise sökeriz.

Paketleme ve Montaj

iZMİR Şehirler Arası Nakliyat Yeni evinizde de tekrar mobilyalarınızın kurulumunu biz yaparız. Dikkat ettiğimiz diğer bir nokta da mobilyalarınızın çekmece ve kapaklarını sökmektir ve ayrı ayrı paketleme yapmaktadır. Mobilya kapaklarınız, çekmeceler ve ayaklarını sökmek önemlidir, çünkü araç içindeki sallanma durumunda en fazla zararı bu parçalar görür. Mobilyalarınızın kirlenme ihtimalini göz önüne alarak  mobilyalarınızı paketlemeden önce streç ile sararız. Streç sayesinde eşyalarınız kirlenmekten korunur.

Beyaz eşyalarınızın taşınma gününüzden bir gün önce fişlerini çekin ve kullanmayınız. Özellikle buzdolabı ve derin dondurucusu taşınma gününe kadar içindeki gıdaları çıkarın ve temizleyiniz. Buzdolabınızı nasıl taşırız?Buzdolabınızı özellikle birkaç kat balonlu naylon ile sarıyoruz ve tüm olumsuzluklardan böylelikle koruyoruz. Çamaşır makinesini taşınmaya hazırlarken emniyet cıvatalarını takıyor ve kazanı sabitliyoruz ve atık su kapağını açarak içerisindeki atık suyu tahliye ediyoruz. Çamaşır makinenizi nasıl taşıyoruz? Beyaz eşyalarınızı genellikle balonlu naylon kullanarak paketlemeye özen gösteriyoruz.

Mobilya ve beyaz eşyalarınızın paketleme işlemlerini izmir İlden İle Nakliyat firmamız yapmaktadır. Sizlerin yapması gereken firmamız ile eşya bilginizi paylaşmak, böylece firmamız yeterli malzeme ile gelecektir ve tüm beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınızın paketlemesini yapacaktır.

İzmir Bornova Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliye fiyatını düşük tutabilmek için her işi sizler üstlenmeyin.  firmaları ağır eşyaları taşıma konusunda deneyimli hem de taşımayı yapmak için doğru ekipmanlara sahiptir. izmir Nakliyat firmamız ile iletişime geçebilir yardım alarak ağır eşyalarınızı kolay bir şekilde taşıyabilir hasar görmeden yeni evinize taşınmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

bornova Şehirler Arası Nakliyat Güvenilir Firmalar Sizi asla Sıkboğaz Etmezler. Güvenilir firmalar tüm detayları ve fiyatları sizlerle konuştuktan sonra kararı size bırakırlar. Kararlarınıza saygı ile karşılık verirler, sizi dakika başı arayıp kararlarınızı etkilemeye çalışmazlar. Sizlere makul bir fiyat vererek ve fiyatta aşırı esneklik göstermezler. İyi firmalar rakiplerinin taşınma durumunda ki yaşanılacak rezaletleri anlatmak yerine kendi hizmetlerinin içerinden bahsederler.

Sağlam firmalar asla korkmazlar ve müşterilerine son sürat güvenlerini her zaman belli ederler. Bizler yıllardır bu işi yapmaktayız. Bu sektörde yıllarımızı harcamış iş veren olarak bu işi sürdürmekteyiz. izmir Şehirler Arası Nakliyat olarak işimizi her zaman ciddiyet ile yapmaktayız.

sehirler-arasi-nakliyat-fiyatlari-istanbul-sehirlerarasi-evden-eve-nakliyat-fiyatlari-ucuz
bottom of page