top of page
Özbek Nakliyat Asansörlü Taşıma İşlemi

Yüzyılın en büyük icadı olarak tarihe geçen asansörlü nakliyat ile tüm taşımacılık ve evden eve nakliyat sorunları çözüme kavuşuyor. Çok daha hızlı olarak taşınan bu sistem ile şehir içi ve şehirler arası ev taşıma işlerinizi daha kısa sürede ekonomik olarak yapıyoruz. Ayrıca eski usul taşınma işlerinizde; oluşan hasar, kirlenme ve çarpma sorununu tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Asansörlü Nakliyat İle Kaliteli Ucuz Taşının

Müşteri memnuniyetine dayalı olarak hizmet sunan firmamız; kaliteli olarak ev taşıma hizmetini uygun fiyatlar ile sunmayı prensip edinmiştir. Sadece evden eve nakliyat değil tüm depolama, parça eşya taşıma ve iş yeri nakliye işlerinizde en ekonomik ücretle sizi istediğiniz yere birinci sınıf nakliye hizmetiyle taşıyoruz.

Rekabet gücümüzü diri tutmak için her gün gelişen ileri teknoloji diye adlandırılan teleskopik, kurmalı ve hidrolik asansörlü taşıma sistemleri ile çalışıyoruz. Bu sayede kalitemizden ödün vermeden size söz verdiğimiz gibi en iyi asansörlü ev taşıma hizmeti ile adımızdan sıkça bahsedilmesini sağlıyoruz. Veya müşteri memnuniyetinden dolayı, yeni müşteriler kazanıyoruz.

İzmir Özbek Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Teknolojinin hızla ilerlediği bu devirde artık insan gücüne dayalı ev taşımak hiç bir yede kalmadı. Çünkü; eşyanızın çizilmeden ve hasar görmeden taşınmasını sağlayan modern asansörlü evden eve taşıma hizmeti ile çalışıyoruz. Bu sayede İzmir bölgesinde şehir içi veya ilden ile taşıma işlerinizi daha kısa sürede taşıyarak, bütçenize uygun taşıma ücretleri ile pratik olarak taşınmanızı sağlıyoruz. Özellikle bu sistem ile elemanlarımız yorulmadan, terlemeden ve efor harcamadan çalıştığından dolayı; gerekli güce sahip olarak daha verimli şekilde eşya taşınmasını başarıyoruz.

Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

ekspres nakliye evden eve nakliyat ve taşımacılık, geniş araç filosu ve en son teknolojiye sahip ekipmanları ile ihtiyacınız olan tüm şehirler arası ev taşıma işlerinizi karşılar. Özellikle izmir ve Türkiye’nin 81 iline asansörlü taşıma hizmeti sunarak; kolay, güvenli ve ucuz olarak şehirler arası nakliye hizmeti almanızı yapıyoruz. Çoğu kişinin sıkıntı yaşadığı problemlerde firmamız size müşteri temsilci atayarak, sorun yaşamanıza fırsat vermeden önceden çözer. Aynı zamanda bu sistemle eksik olan tüm makine ve ekipmanları önceden tedarik ediyoruz.

Türkiye şartlarında şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak çok zordur. Bundan dolayı, kolay ve cebimize uygun olarak taşınmak için şansa ihtiyacınız yok. Çünkü; yollara çok iyi bilen ve her türlü oluşabilecek riske karşı tecrübeli şoför personelimiz ile sınırsız hizmet sunuyoruz. Ayrıca; günlük ve aylık olarak kamyonların periyodik bakımları yağ ve lastik havalarına kadar kontrol ediliyor. Bu sayede güvenle eşyanız tüm şehirlere sigortalı olarak en iyi asansörlü taşıma ekipmanlarıyla taşınmış oluyor.

Asansörlü Nakliye Fiyatları & Asansörlü evden eve nakliyat ücretleri

Asansörlü nakliyecilik konusunda bilgi almak isteyen herkeste, çok farklı fiyat seçeneklerinden dolayı ister istemez kafa karışıklığı olmaktadır. Aslında mantıklı düşünmek gerekirse, bu o kadar düşünmeye yer verilecek bir konu değildir.

Taşıma sabahı evinizin önüne asansörsüz araçla yanaşarak, sizin zor durumunuzdan faydalanarak işi yapmaya çalışan fırsatçılara imkan tanımayın sakın. Bu tuzağa düşmemek için, iyi bir araştırma yaparak, güvenilir ve kurumsal İZMİR BORNOVA nakliyat firması ile eşyanızı taşımalısınız.

Önünüze gelen her evden eve nakliyat şirketine itibar etmeyiniz. Bu tür yerler inşaat, un taşıma, kömür taşıma veya gündelik ne iş olursa olsun yapan elemanlarla eşyanızı taşımaya kalkar. Bu iş profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir iş dalıdır. Eşyanızın temiz ve sağlıklı taşınması için uzman marangozlar ve taşıma işinde uzman ekipler olması gerekir.

Aşağıda firmaların taşıma fiyatlarını belirleyen özellikleri sizde inceleyin:

  • Binaya kurulması gereken teleskopik, kurmalı ve hidrolik asansör belirler.

  • Asansör sisteminin kurulacağı tek veya çift yönlü kurulum özelliği önemlidir.

  • Eşyanızın taşınması için gerekli ekip sayısı.

  • Kullanılan pat pat, ip, bant, asansör ve streç gibi malzemelerin kalitesi ve miktarı ile orantıdır.

  • Asansörlü ev taşıma hizmeti için gerekli kapalı kasa kamyonun eni, boyu ile ilgili ölçüsüne göre şekillenir.

  • Taşınacak olan eşyanın risk durumu nedeni ile hassasiyetine göre asansörlü nakliye ücreti artar.

  • Taşıma mesafesi, eşya miktarı ve katlarına göre risk göz önüne alınarak yapılan sigorta bedeli ortaya çıkar.

Taşıma sabahı evinizin önüne asansörsüz araçla yanaşarak sizin zor durumunuzdan faydalanarak işi yapmaya çalışan fırsatçılara imkan tanımayın. Bu tuzağa düşmemek için, iyi bir araştırma yaparak, güvenilir ve kurumsal İZMİR BORNOVA nakliyat firması ile eşyanızı taşıyınız. ekspres nakliya asansörlü ev taşıma fiyatlarını sizin bütçenize göre düzenleyen ailenize dost taşıma firmasıdır.

Neden izmir Özbek Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Firması Tercih Edilmelidir?

Asansörlü nakliyat alanında İZMİR BORNOVA' da hizmet sunan İZMİR BORNOVA nakliyat firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar teknolojik ilerlemeleri takip etmiştir. Tüm yenilikleri sizlere ulaştırarak kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini ön olanda tutuyoruz. Taşınma esnasında iyi bir nakliye firmasına ihtiyacınız olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu süreçte eş, dost ve yakınlarınızdan tavsiye alarak, kaliteli olarak bizimle gönül rahatlığıyla taşınabilirsiniz.

Profesyonel Olarak Taşıma Hizmeti Sunuyoruz

Uzun yıllardan beri var olan nakliye ve ev taşıma ihtiyaçlarınızı işinde uzman olarak hizmet sunan profesyonel taşıma firmalarıyla çözebilirsiniz. Özel sebepler ve işinizden dolayı taşınma esnasında eşya toplama ve paketlemeye vaktiniz yoksa, hemen bize ulaşın. Dalında uzman ekipler ile evinizde bulunan tüm mobilya ve beyaz eşyalar söküyoruz, sarıyoruz ve yeni yerinizde kurarak dizayn ediyoruz. Ayrıca ev içerisinde bulunan tüm ufak ve kırılacak eşyalar toplayarak koliliyoruz.

Modern Çağa Uygun Toplamalı ve Asansörlü Ev Taşıma

Bornova ve İzmir bölgesinde evden eve nakliyat sektörü; çağımızın ihtiyaçlarına göre gelişen ve kolay taşınmaya karşılamaya sağlayan pratik çözümler yaratmıştır. Ayrıca profesyonel olarak hizmet sunan firmalar; elinizi hiçbir eşyaya sürmediğiniz şekilde planlı, titiz ve sistemli olarak özenle toplandığı ve yeni yerde istediğiniz şekilde yerleştirme şeklini almıştır.

En Uygun Kiralık Asansörlü Fiyatları

Asansörlü nakliyat sayesinde evden eve nakliyat ve taşımacılık işleriniz kolay ve hızlı bir şekilde yapılır veya İstediğiniz yere kiralık asansör gönderiyoruz. izmir'in ilçelerinde size asansör kiralama hizmeti veriyoruz. Ayrıca uzun süreli kiralık asansör ücretlerinde indirim yapıyoruz. Özellikle haftalık ve aylık olarak istediğiniz asansör kiralama işlerinizde; sizlere özel %15 ile %30 arası indirim uyguluyoruz.

bottom of page