top of page

Deprem Bölgesinde İkâmet Eden Müşterilerimize...


Ülkemizin yaşadığı bu üzücü afette hayatını kaybeden yurttaşlarımıza allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Depremin yaşandığı ilk andan itibaren Gaziantep, Şanlıurfa, Hatay


başta olmak üzere bu iller ve diğer komşu illerdeki meslektaşlarımızla görüşüp, elimizden gelen tıbbi yardım ve erzak yardımlarımızı sizlere ulaştırdık. Yaralarımızı sarmaya çalıştığımız bu süreçte, Özbek nakliyat olarak ne yapabiliriz diye düşündük ve üstümüze düşeni yapmaya karar verdik. Nakliyat firmaları içinde profesyonel olarak asansörlü nakliye, parça eşya taşıma gibi hizmetleri sunmaktayız. İşinde uzman çalışanlarımız ve ev eşyası taşıma araçlarımız ile çalışmalarımızı son teknoloji ile yerine getiriyoruz. Uzun mesafelerde de şehir içi konumlar da olduğu gibi sizlerin yardımına koşuyoruz. Eşyaları uzun yolda oluşabilecek tüm zarar ve risklere karşı koruma altına almakta ve titizlikle aracımıza dizmekteyiz. Size özel büyük boy nakliye araçlarımız ve işinde uzman ekibimizle evinizi ilden ile taşıyoruz. Özbek nakliyat için gidilecek mesafeye ve uygulanan işçiliğe göre bütçenizi zora sokmayacak fiyatları belirliyoruz. Her bölgeye ve mevkiye dilediğiniz tarih ve saatte araç ayarlamaktayız. Sizleri yoracak her türlü nakliye işlemini izninizle teslim alıyoruz.


Türkiye'nin 81 ilinde evden eve asansörlü nakliyat!


Nakliyat firmaları içinde adımızı altın harflerle bu sektöre kazımış bulunmaktayız. Nakliye konusunda olumlu yönde sayısız referanslarımız bulunmaktadır. Evden eve nakliye ve diğer tüm nakliyat işlerinde memnuniyet garantisini sizlere vermekteyiz. Son sistem asansörlerimiz sayesinde çalışmalarımız süre açısında daha verimli hale gelmektedir. Eşyalarınız apartman ve merdiven içindeki asansörleri kullanılmadan evinize sağlam bir şekilde çıkartılmaktadır. Böylelikle zarar durumları en aza indirilerek kaliteli biz hizmetten yararlanmış olursunuz. Mobil asansörümüzü taşınacağınız gün sizin için tahsis etmekteyiz. Evinizin bulunduğu adres uygun ise bu son sistemi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Yeni nesil teknolojilerimizi siz değerli müşterilerimiz için hizmete sunuyoruz. Ekip arkadaşlarımız nakliye aracından asansör sistemiyle iletim sağlıyor ve istenilen tüm katlara eşyalarınızı ulaştırıyoruz. Yetkililerimizden bu çalışma sistemi için istekte bulunmanız yeterli olacaktır. Özbek nakliyat ve evden eve taşımacılık olarak fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak ve şirket politikamızı öğrenmek için dilerseniz sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan ya da Whatsapp destek hattımızdan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.


2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page